Witamy w

Sadogrod.pl

Staramy się znaleźć dobry stosunek jakości do ceny dla naszych produktów.

Witamy na stronie SadOgrod.pl – dostawcy urządzeń i nasion ogrodniczych!

Nasza firma została założona w 1990 roku, specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń i nasion ogrodniczych.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, nieustannie poszerzamy wachlarz naszej oferty.

Duże doświadczenie w zakresie sprzedaży urządzeń i nasion ogrodniczych pozwoliło na przygotowanie wyselekcjonowanych propozycji spełniających oczekiwania klientów.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Oferowane produkty posiadają wymagane certyfikaty oraz spełniają normy Unii Europejskiej.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji, służymy fachowym doradztwem. Wystarczy do nas zadzwonić lub wysłać e-mail.

W ciągłej ofercie naszej firmy znajdą Państwo:

Nasiona warzyw i kwiatów, węże ogrodnicze i techniczne, systemy zraszające, doniczki ceramiczne, doniczki z tworzyw sztucznych, doniczki produkcyjne, narzędzia ogrodnicze, nawozy do kwiatów płynny i granulowany, opryskiwacze, folie ogrodnicze, taczki ogrodnicze i budowlane, kosiarki spalinowe i elektryczne, kosy spalinowe, podkaszarki, traktorki ogrodowe i wiele innych

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Odtwórz wideo

Krótko o naszym asortymencie w tym filmie.

Co oferujemy W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz pełną gamę sprzętu ogrodniczego, bezpośrednio od producentów. Otrzymujesz najniższą cenę na rynku i fachową poradę.

Marki

Współpracujemy z najlepszymi producentami

Gwarancja

Produkt posiada atest, naprawy gwarancyjne wykonujemy w autoryzowanych serwisach.

Inteligentne produkty

Proste, ale inteligentne produkty, dzięki którym zrobisz więcej w krótszym czasie

Dlaczego warto wybrać Sadogrod

Nowoczesny sklep „Sadogrod” to tworzenie unikalnych standardów jakości obsługi każdego klienta, stosowanych w każdym sektorze gospodarki narodowej.
Nasza działalność opiera się na zasadach orientacji na klienta, tworząc wartość produktu dla klientów, która mieści się w kategorii jakości i niezawodności sprzedawanego sprzętu

Upewnij się, że jeśli nadszedł czas, aby posprzątać ogród: napraw letnią werandę, połóż nowe klomby, które zachwycą Cię później przez bardzo długi czas, uprawiaj ziemię do sadzenia warzyw, krzewów, drzew owocowych, wtedy Twoja ścieżka leży w sklep „Sadogrod”!

Nowoczesny sklep

Sklep internetowy sadogrod.pl

Szeroki asortyment towarów

Nasi klienci

Naszym celem jest oferowanie produktów, z których będziesz zadowolony i z których będziesz korzystać na co dzień. Dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych usług każdego dnia i naprawdę słuchamy, co mają do powiedzenia nasi użytkownicy.

Prawdziwe centrum ogrodnicze! Ogromny wybór wszystkiego: począwszy od roślin ogrodowych/kwiatów, po środki ochrony, nawozy, dekoracje ogrodowe. Kupiłem tam agrowł. Fachowa i miła obsługa. Na pewno wrócę tam nie raz. Szczerze polecam!
Eugeniusz Szwed 22 Oct, 2021
Bardzo fajne centrum ogrodnicze. Ogromny wybór kosiarek automatycznych.
Krzysztof Oziemkiewicz 8 Sep, 2021
Bardzo dobry sklep, dobre zaopatrzenie, życzliwy personel. Można liczyć na fachową pomoc w wyborze roślin, uprawy, chemii, duży wybór nasion.
Barbara Semeniuk 21 Sep, 2021
Obsługa klienta na najwyższym poziomie, Panie które obsługują mają dużą wiedzę o urządzeniach które sprzedają a zarazem są przemiłe, aż nie chce sìę wychodzić ze sklepu. Kupowałem dużą myjnię Stihl, Pan z serwisu mechanicznego poinstruował mnie co do obsługi i serwisu.
Grażyna Mironiuk 17 Oct, 2021