:: ŁOPATY do śniegu

  Alpin 1
opis:jedna z najpopularniejszych łopat do odśnieżania. Mocna, niezawodna, o wyważonych proporcjach jest świetnym rozwiązaniem w każdej niemal sytuacji. Szufla z krawędzią natarcia o szerokości 41 cm. wzmocniona jest stalową listwą.
  Alpin 1 Alu
opis:specjalnie wzmocniony wariant popularnej łopaty Alpin 1. Krawędź szufli jest tu dodatkowo wzmocniona twardym ale lekkim profilem aluminiowym. Łączy kompaktowe proporcje Alpin 1 z podwyższoną charakterystyką wytrzymałościową narzędzi profesjonalnych.
  Alpin 2
opis:Przy krawędzi natarcia o szerokości 49 cm. skala zastosowań gwałtownie wzrasta. Tak jest z łopatą Alpin 2. Jej wymiary i geometria pozwalają zarówno na kilkuminutową pracę jak i na długą pracę przy odśnieżaniu sporego placu. Wyższy model z popularnego segmentu uzbrojony w stalową listwę wzmacniającą krawędź natarcia. Polecamy
  Alpin 2 Alu
opis:Prawie 50 cm. szerokości i duża pojemność tej łopaty pozwalają na pracę w trudnych warunkach, kiedy liczą się czas i wytrzymałość. To sprawdzony na każdym froncie model wzmocniony solidnym aluminiowym profilem na krawędzi natarcia łopaty. Narzędzie godne polecenia.
  Ergonomic 1
opis:Łopatę tę wyróżniają niespotykane w tym segmencie walory ergonomiczne. Lekka i mocna konstrukcja pozwala na wydajną i komfortową pracę nawet przez długi czas. Geometria tego modelu pozwala w znacznym stopniu odciążyć kręgosłup dając jednocześnie pewny chwyt. Błyskawicznie zdobywa sobie uznanie całym świecie.
  Ergonomic 1 Alu
opis:Ultraergonomiczne i nowoczesne narzędzie. Od niedawna na rynku - już zaskarbiło sobie uznanie wśród osób ceniących komfortową i wydajną pracę. Konstrukcja tego modelu pozwala na pracę w pozycji zdecydowanie bardziej wyprostowanej zapobiegając niejednokrotnie typowym przy odśnieżaniu urazom kręgosłupa. Wzmocniona dodatkowo najlepszą, aluminiową krawędzią natarcia.
  Ergonomic 2
opis:Jeden z najnowszych modeli łopat do odśnieżania. Podczas projektowania szczególny nacisk położono na ergonomię i wydajność. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu narzędzie o szerokiej i mocnej szufli ze specjalnie uniesionym gniazdem sztyla, które pozwala na chwyt powyżej środka ciężkości załadowanej łopaty. Podnosi komfort pracy i przyspiesza ją. Pomaga chronić kręgosłup.