:: ZRASZACZE (ręczne, oscylacyjne, obrotowe, pulsacyjne)

  ECO 2807 - Zraszacz oscylacyjny, wahadłowy
opis:Posiada aluminiowe ramię oscylacyjne z 20 mosiężnymi dyszami oraz mechanizm odporny na wstrząsy. Max obszar zraszania 300 m2 (19,5m x 15,5m). Idealny do zraszania powierzchni kwadratowych i prostokątnych. Dopasowanie strumienia zraszacza do wielkości i kształtu zraszanego obszaru reguluje się łatwo dostępnym pokrętłem. Wyposażony w końcówkę do czyszczenia otworków i filtr zabezpieczający przed zanieczyszczeniami z wody. Każdy produkt w jednostkowym opakowaniu.
  ECOKT461D - Zraszacz oscylacyjny wahadłowy "DE LUXE"
opis:Posiada aluminiowe ramię z 18 mosiężnymi dyszami oraz mechanizm z łatwo dostępnym pokrętłem umożliwiającym dopasowanie strumienia zraszania do wielkości i kształtu zraszanego obszaru. Max pole zraszania 260m2 (13m x 20m)
  ECOKT463P - Zraszacz oscylacyjny wahadłowy "QUICK"
opis:regulowany, 14-20 dysz.Nowoczesna bardzo wytrzymała podstawa z tworzywa ABS. Mechanizm odporny na wstrząsy. Idealny do zraszania powierzchni kwadratowych i prostokątnych. Dopasowanie strumienia zraszania do wielkości i kształtu zraszanego obszaru reguluje się dwoma łatwymi do obsługi suwakami oraz sześcioma indywidualnymi dyszami z zaworkami. Wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia dysz oraz filtr zabezpieczający przez zanieczyszczeniami z wody. Max pole zraszania 340m2 Produkt w jednostkowym opakowaniu.
  ECOKT285B - Zraszacz oscylacyjny wahadłowy - dwu rzędowy
opis:Wykonany z mocnego tworzywa ABS. Posiada ramię oscylacyjne z 16 dyszami rozstawionymi w dwóch rzędach i ułożonymi pod odpowiednim kontem, aby uzyskać jak największą wydajność urządzenia. Regulacja strumienia zraszania do wielkości i kształtu zraszanego obszaru możliwa jest za pomocą łatwo dostępnego pokrętła. Wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia dysz oraz filtr zabezpieczający przed zanieczyszczeniami z wody. Produkt pakowany jest na kartoniku.
  ECOKT210DB - Zraszacz obrotowy 3-ramienny na listku
opis:posiada 3 wirujące metalowe ramiona z dyszami, osadzone na stabilnej podstawie z tworzywa ABS.
  ECO2911 - Zraszacz obrotowy 3-ramienny na podstawie "H"
opis:Trzy regulowane ramiona do zraszania trawnika lub ogrodu. Obszar zraszania 14m.
  ECO2915 - Zraszacz obrotowy 2-ramienny na podstawie "O"
opis:Dwa regulowane ramiona do zraszania trawnika lub ogrodu. Obszar zraszania 14m.
  ECOPW3325 - Zraszacz obrotowy 3-ramienny z tworzywa sztucznego
opis:na przelotowym plastikowym kolcu.Każde ramię regulowane z pięcioma otworkami zraszającymi. Kolec posiada uniwersalny nypel. Obszar zraszania 15 m.
  ECOPW3345 - Zraszacz obrotowy 2-ramienny z tworzywa sztucznego
opis:na przelotowym plastikowym kolcu.Każde ramię regulowane z pięcioma otworkami zraszającymi. Kolec posiada uniwersalny nypel. Obszar zraszania 15 m.
  ECO2914 - Zraszacz obrotowy dwuramienny, wbijany, przelotowy
opis:Dwa regulowane ramiona do zraszania trawnika lub ogrodu. Obszar zraszania 14m
  ECOKT2/228P - Zraszacz obrotowy 2-ramienny z tworzywa sztucznego
opis:z plastikowym kolcem
  ECOKT3/228B - Zraszacz 3-ramienny wbijany
opis:Obrotowe mosiężne ramiona osadzone na przelotowym plastikowym kolcu, posiada nypel do szybkozłączy. Możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami.
  ECOKT230B - Zraszacz pulsacyjny, wbijany-metalowy
opis: na przelotowym kolcu. Regulowana wielkość i kształt pola zraszania. Blokada dla spryskiwania wybranego sektora. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 27m.
  ECOPW3225 - Zraszacz pulsacyjny wbijany z wysokiej jakości tworzywa
opis: na przelotowym plastikowym kolcu.Regulowana wielkość i kształt pola zraszania. Blokada dla spryskiwania wybranego sektora. Kolec posiada nypel do szybkozłaczy i możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 24m.
  CHKT263B - Zraszacz pełnoobrotowy w kształcie serca wykonany ze stopów cynku
opis:w całości chromowany, na przelotowym metalowym kolcu.Możliwość szeregowego połączenia z innymi zraszaczami. Obszar zraszania 14m.
  CHKT230B - Zraszacz pulsacyjny, wbijany- wykonany ze stopów cynku
opis:w całości chromowany, na przelotowym metalowym kolcu
  CHKT617 - Pistolet 8-funkcyjny CYNK CHROM - DE LUXE
opis:Wykonany ze stopów cynku pokryty chromem.Posiada miękki ergonomiczny uchwyt oraz wielofunkcyjną głowicę pozwalająca na wszelkiego rodzaju zraszanie, od skoncentrowanego strumienia do delikatnej rozproszonej mgiełki. Ponadto jest wyposażony w blokadę pracy ciągłej na wybranym strumieniu.
  CHKT616 - Pistolet do zraszania regulowany CYNK CHROM - DE LUXE
opis: Wykonany ze stopów cynku pokryty chromem.Posiada miękki regulowany uchwyt oraz mosiężną regulowaną dyszę osłoniętą gumowym pierścieniem. Idealny do mycia i podlewania, możliwość regulacji strumienia wody od punktowego do drobnej delikatnej mżawki. Jest również wyposażony w blokadę pracy ciągłej.
  CHKT289M - Zraszacz ręczny 10-funkcyjny CYNK CHROM DE LUXE
opis:wykonany ze stopów cynku pokryty chromem,posiadający ergonomiczny idealnie pasujący do ręki uchwyt z zaworkiem regulującym dopływ wody do głowicy. Idealnie nadający się do wszelkiego rodzaju zraszania roślin w ogrodzie.
  CHKT288M - Zraszacz ręczny sitko CYNK CHROM DE LUXE
opis:Wykonany ze stopów cynku pokryty chromem, wyposażony w ergonomiczny idealnie pasujący do ręki uchwyt z zaworkiem regulującym natężenie przepływu wody do głowicy sitka posiadającej 271 mikro otworków imitującej deszcz przy zraszaniu, co wpływa korzystnie na podlewane rośliny.