:: Pałeczki nawozowe

  Pałeczki nawozowe dla roślin zielonych
przeznaczenie:pomaga w wytworzeniu odpowiedniej mikroflory bakteryjnej
opis:Pałeczki nawozowe dla roślin zielonych z oryginalnym GUANO z Ameryki Południowej. Składniki nawozowe są sklejone w całej swojej masie specjalnym lepiszczem. To sprawia, że są one uwalniane powoli i zależnie od ilości wody którą podlewamy. Dzięki zastosowaniu pałeczek nawozowych rośliny otrzymują pokarm regularnie. Zawiera szybko działające formy azotu, fosforu i potasu, mikro- i submikroelementy. Wzbogacony w żelazo odpowiedzialne za ładne wybarwienie liści. Dostępne w opakowaniach po 30 sztuk.
  Pałeczki nawozowe dla roślin balkonowych
przeznaczenie:rośliny otrzymują pokarm regularnie
opis:Pałeczki nawozowe dla roślin balkonowych z oryginalnym GUANO z Ameryki Południowej. Składniki nawozowe są sklejone w całej swojej masie specjalnym lepiszczem. To sprawia, że są one uwalniane powoli i zależnie od ilości wody którą podlewamy. Stosowanie co 2 miesiące. Dostępne w opakowaniach po 30 sztuk.
  Pałeczki nawozowe uniwersalne
przeznaczenie:najwygodniejszy nawóz dla roślin doniczkowych
opis:Składniki nawozowe są sklejone w całej swojej masie specjalnym lepiszczem. To sprawia, że są one uwalniane powoli i zależnie od ilości wody którą podlewamy. Dzięki zastosowaniu pałeczek nawozowych rośliny otrzymują pokarm regularnie. Stosowanie co 2 miesiące. Dostępne w opakowaniach po 30 i 50 sztuk.
  Pałeczki nawozowe QuickStart z Guano i grzybnią VAXI-ROOT
przeznaczenie:dla wszystkich roślin doniczkowych i balkonowych
opis:Zawierają: zarodniki grzybni endo-Mikoryzowej VAXI-ROOT, zewnętrzną szybkodziałającą warstwę naturalnego GUANO, rdzeń nawożący do 60 dni. Dzięki zastosowaniu systemu QuickStart Wasze rośliny otrzymują jeszcze równomierniejsze nawożenie niż dotychczas. Zewnętrzna warstwa zawierająca 100% Guano jest szybko uwalniana i działa od razu po aplikacji. Warstwa wewnętrzna zapewnia należyte odżywienie przez pozostałe tygodnie. Działają przez 60 dni. Opakowanie zawiera 30 pałeczek.