:: NASIONA - Rzodkiewka

  KARMINOWA
sadzenie:odmiana wczesna
opis:kolor jednolicie ciemnoczerwony, miaższ biały, delikatny, łagodny w smaku, jędrny nie parciejący.
  LUCYNKA
sadzenie:odmiana wczesna
opis:kolor czerwony, miąższ biały, szklisty, soczysty, nieparciejący, łagodny smak
  ERA NOE
sadzenie:Odmiana przeznaczona do uprawy, jesienią, zimą i wiosną w szklarniach i tunelach foliowych
opis:Posiada krótkie ulistnienie. Kuliste zgrubienia o intensywnej czerwonej barwie wykształcają się w dość krótkim czasie, również w okresie o bardzo małej intensywności światła. Miąższ matowobiały, nie parcieje.
  GAMA
sadzenie:Wczesna, plenna i wyrównana odmiana przeznaczona do uprawy pod osłonami
opis:Zgrubienia okrągłe, kształtne w kolorze jaskrawo czerwonym. Kształt podstawy zaokrąglony, miąższ biały o dość delikatnym smaku, nie wykazuje tendencji do parcenia. Krótkie ulistnienie pozwala na łatwe pęczkowanie.
  ROMA NOE
sadzenie:Odmiana przeznaczona do uprawy w gruncie
opis:W siewie wiosennym i wczesnojesiennym polecana również do uprawy pod osłonami. Zgrubienie okrągłe, bardzo smaczne, skórka ciemnokarminowa, miąższ matowobiały i soczysty, nie parcieje. łatwa do pęczkowania.
  KSANTYPA
sadzenie:Odmiana przeznaczona do uprawy wczesnowiosennej i jesiennej pod osłonami jak również w gruncie
opis:Zgrubienie o kształcie wąskoprostokątnym do prostokątnego. Skórka średniogruba, karminowoczerwona, z krótką częścią białą. Miąższ biały, smaczny.
  POLANKA
sadzenie:Odmiana wczesna, polecana do uprawy wiosennej w polu oraz w tunelach foliowych wczesną wiosną jak i jesienią
opis:Zgrubienia półdługie o barwie ciemnokarminowej z białym końcem. Podstawa zaokrąglona do tępospiczastej. Skórka dość cienka, miąższ szklistobiały, smaczny o małej skłonności do parcenia. Liście zielone krótkie pozwalające na łatwy zbiór, wiązanie w pęczki i paczkowanie.
  POZNANIANKA
sadzenie:Odmiana przeznaczona do uprawy w nieogrzewanych tunelach foliowych, gruncie i pod włókniną
opis:Polecana szczególnie pod osłony wczesną wiosną i jesienią. Zgrubienia półdługie o kształcie wałeczkowatym, barwie ciemnokarminowej z białym końcem (część biała stanowi 1/3 zgrubienia). Skórka cienka, miąższ smaczny, matowobiały i jędrny bez skłonności do parcenia.
  
sadzenie:W ofercie posiadamy inne nasiona, dostępne u nas w sklepie.
opis:Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie. Jeżeli będą Państwo zainteresowani innymi nasionami, w chwili obecnej nie dostępnymi u nas, postaramy sie je sprowadzić.